×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/06/20 - 12:56
  • بازدید : 263
  • تعداد بازدیدکننده : 258
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیست ونهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی برگزار می‌شود

بیست ونهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی بهمن‌ 1402 در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار می‌شود .

متقاضیان شرکت در این جشنواره تا ششم مهرماه می‌توانند نسبت به ارسال آثار و ثبت‌نام اقدام کنند.

ثبت‌نام در دو بخش افراد حقیقی (پژوهشگران حوزه علوم پزشکی) و سازمان‌ها، موسسات و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشکی کشور انجام می‌شود.

بخش سازمان‌ها، مؤسسات و نهادهای حقوقی شامل دانشگاه‌های علوم پزشکی، مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی، کمیته‌های تحقیقات دانشجویی، مجلات علمی، پژوهشی مصوب علوم پزشکی، مراکز رشد فناوری سلامت، هسته‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و حامیان تحقیقات و فناوری می‌شود.

افراد حقیقی شامل فناوران، مخترعان ایرانی، محققان ایرانی دارای حداقل Hindex بیست، محققان جوان، محققان دانشجو و صاحبان پژوهش برتر برگزار می‌‌شود. هر داوطلب مجاز است تنها در یک گروه شرکت کند.

با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به مهار تورم و رشد تولید و اهمیت انجام پژوهش‌ها در راستای حل مسایل اساسی نظام سلامت کشور در این دوره، دبیرخانه جشنواره اقدام به تشویق و حمایت از مهم‌ترین طرح‌های موفق اثرگذار در رفع بحران‌ها و معضلات خاص اخیر نظام سلامت کشور اعم از مشکلاتی بهداشتی، درمان و آموزش کرده است و با این هدف کمیته تخصصی بهره‌وری و ارتقای سلامت تشکیل شده است.

ثبت‌نام و ارسال آثار در جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی به‌صورت آنلاین و از طریق سامانه  https://research.behdasht.gov.ir/razi1402  امکان‌پذیر است.

  • گروه خبری : اخبار عمومی,آرشيو اخبار
  • گروه خبری : 131374
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب