×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/09/16 - 14:05
  • بازدید : 114
  • تعداد بازدیدکننده : 110
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک دکتر زالی به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو

دکتر علیرضا زالی در پیامی فرا رسیدن 16 آذر ماه، روز دانشجو را به همه دانشجویان به ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، متن این پیام به شرح زیر است:

" فرا رسیدن 16 آذر ماه سال هاست با یادآوری آرمان طلبی دانشجویان میهن گره خورده است، دانشجویانی که با احساس مسئولیت نسبت به جامعه، رسالت دانشگاه ها را با امر مهم انسان سازی در آمیخته و دانشگاه ها را به اصلی ترین کانون های گسترش علم، معرفت، اخلاق و پاسخگویی به نیازهای اجتماعی بدل کرده اند.

استقلال، آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون نخبگان و دانشمندانی است که پرچم جهاد علمی را برفراز قله‌های رفیع تولید علم برافراشته نگه داشته اند.

مسئولیت پذیری، نوع دوستی و تلاش های بی چشمداشت و شبانه روزی دانشجویان علوم پزشکی در بزنگاه‌های اجتماعی همچون میدان نبرد با کرونا و نیز همیاری در واکسیناسیون عمومی مردم بار دیگر ثابت کرد که اگرچه در روزگاری دور، سنگ فرش های دانشکده فنی دانشگاه تهران به خون سه دانشجوی عدالت طلب رنگین شد، اما هنوز قلب دانشگاه و دانشگاهیان برای تحقق والاترین ارزش‌های انسانی می‌تپد.

بار دیگر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانشجویان تاریخ ساز میهن، فرا رسیدن 16 آذر را به تمامی دانشگاهیان به ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک گفته و  توفیقات روزافزون آنان را در همه امور از خداوند منان خواستارم."

  • گروه خبری : اخبار عمومی,آرشيو اخبار
  • گروه خبری : 136052
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب